کشف 11 میلیون CD و DVD مستهجن در تهران + مرادمند: در بازی مقابل پرسپولیس، حضور ندارم – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح سراسری برخورد با محصولات مخرب ضد فرهنگی افزود: در عملیات 48 ساعت گذشته پلیس تهران که به درخواست هنرمندان و با همکاری مقام قضایی و نمایندگان وزارت ارشاد اجرا شد، 400 واحد توزیع‌کننده سی‌دی و دی‌وی‌دی مورد بازدید قرار گرفت که بخش اعظمی از آن‌ها فاقد مجوز بودند که با تشکیل پرونده برای برخورد قضایی معرفی شدند
رحیمی از شناسایی بازی‌های ps4 برای کودکان خبر داد که هم مستهجن بوده و هم موارد شیطان‌پرستی دارد و تصریح کرد: هشدار می‌دهیم که خانواده‌ها در این خصوص نظارت جدی داشته باشند از سوی دیگر پلیس هم با متخلفان به‌طورجدی برخورد می‌کند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه تکثیر این سی‌دی‌ها عملاً سرقت آثار است، افزود: اجرای این طرح با قوت ادامه دارد و امیدواریم با متخلفان برخورد قاطع صورت گیرد.

وی گفت: از این واحدها 700 دستگاه تکثیر کشف جمعی از متخلفان دستگیر شدند.

خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح سراسری برخورد با محصولات مخرب ضد فرهنگی افزود: در عملیات 48 ساعت گذشته پلیس تهران که به درخواست هنرمندان و با همکاری مقام قضایی و نمایندگان وزارت ارشاد اجرا شد، 400 واحد توزیع‌کننده سی‌دی و دی‌وی‌دی مورد بازدید قرار گرفت که بخش اعظمی از آن‌ها فاقد مجوز بودند که با تشکیل پرونده برای برخورد قضایی معرفی شدند.
——————-

خبرگزاری تسنیم: محمدحسین مرادمند، مدافع پدیده در مورد وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش گفت: رباط داخلی زانویم دچار پارگی شده بود و طول درمانم بین هشت تا 10 هفته است
خبرگزاری تسنیم: محمدحسین مرادمند، مدافع پدیده در مورد وضعیت آسیب‌دیدگی‌اش گفت: رباط داخلی زانویم دچار پارگی شده بود و طول درمانم بین هشت تا 10 هفته است. حدود شش هفته از مراحل درمانی‌ام می‌گذرد و فعلاً شرایط بازی را ندارم. تلاش می‌کنم تا خیلی زود برای پدیده بازی کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که چه زمانی به میادین باز خواهد گشت، اظهار داشت: هنوز چیزی در این زمینه مشخص نیست و طول درمانم بین هشت تا 10 هفته است. من خیلی دوست دارم برابر پرسپولیس بازی کنم، اما پزشک تیم این اجازه را نمی‌دهد. واقعاً دوری از فوتبال برایم سخت است و روزهای سختی را پشت سر می‌گذارم.

مدافع تیم فوتبال پدیده خراسان در پایان تصریح کرد: بازی کردنم برابر پرسپولیس ریسک است، ولی حالا باید ببینم در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *