3 شکارچی در سرخه دستگیر شدند + فدرر برای بیستمین بار قهرمان گرنداسلم شد – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

خبرگزاری مهر: محمد قندالی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تائید خبر دستگیری سه شکارچی در سرخه، تأکید کرد: این افراد در منطقه آزاد منابع طبیعی شهرستان طی پایش مأموران حفاظت از محیط‌زیست دستگیر و از آن‌ها ادوات شکار کشف شد
خبرگزاری مهر: محمد قندالی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تائید خبر دستگیری سه شکارچی در سرخه، تأکید کرد: این افراد در منطقه آزاد منابع طبیعی شهرستان طی پایش مأموران حفاظت از محیط‌زیست دستگیر و از آن‌ها ادوات شکار کشف شد.
وی افزود: در بازرسی از متخلفان یک قبضه سلاح گلوله‌زنی دوربین‌دار، ۱۰عدد فشنگ مربوطه، دو عدد دوربین چشمی، دو عدد کوله‌پشتی، یک عدد چاقو که روی آن علائم جانور وحشی مو و مقداری خون مربوط به گذشته، کشف شد.

رئیس حفاظت از محیط‌زیست سرخه بابیان اینکه پرونده خاطیان برای بررسی به مراجع قضایی ارسال شد، گفت: مردم می‌توانند در صورت مشاهده موارد تخلف ضابطان نیروی انتظامی و یا حفاظت از محیط‌زیست را در جریان بگذارند.

——————-
خبرگزاری فارس: راجر فدرر تنیسور سوئیسی مطرح جهان موفق شد نخستین مسابقه خود در سال 2018 را با عنوان قهرمانی به پایان ببرد
فدرر از سال 1972 تاکنون مسن‌ترین قهرمان مسابقات استرالیا به شمار می‌رود.

فدرر برای بیستمین بار قهرمان گرنداسلم شد 

فدرر برای بیستمین بار قهرمان گرنداسلم شد 

خبرگزاری فارس: راجر فدرر تنیسور سوئیسی مطرح جهان موفق شد نخستین مسابقه خود در سال 2018 را با عنوان قهرمانی به پایان ببرد.
این تنیسور 36 ساله در فینال مسابقات آزاد استرالیا مقابل مارین چیلیچ کروات قرار گرفت و عنوان بیستمین قهرمانی را در گرنداسلم کسب کرد. وی با امتیازهای 6-2, 6-7, 6-3, 3-6, 6-1 توانست چیلیچ را مغلوب کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *