آلفابت رییس هئیت مدیره جدید خود را شناخت – دیجیاتو + برخورد اتوبوس با گاردریل در نطنز، 7 نفر را مصدوم کرد – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

کمپانی مادر گوگل، آلفابت امروز اعلام کرد که «جان ال

هنسی در سال 2007 میلادی به عنوان مدیر مستقل هیئت مدیره انتخاب شد که قطعاً در انتخاب او برای این مقام جدید موثر بوده؛ گفتنی است مدیر مستقل هیئت مدیره زمانی انتخاب می شود که ریاست این هیئت و نیز مدیر عاملی یک کمپانی، به شخصی واحد سپرده شده باشد.

کمپانی مادر گوگل، آلفابت امروز اعلام کرد که «جان ال. هنسی» را به عنوان رییس هئیت مدیره جدید خود انتخاب کرده است. تاییدیه این خبر در کنار گزارش مالی آلفابت از سه ماهه پایانی سال 2017 منتشر شد که از درآمدزایی 32.3 میلیارد دلاری و سود عملیاتی 7.6 میلیارد دلاری در این بازه زمانی حکایت داشت.

انتخاب هنسی به عنوان رییس هیئت مدیره، کاملاً به تصمیم اریک اشمیت برای کناره گیری از این مقام در ماه دسامبر 2017 ارتباط دارد. اشمیت در آن زمان ضمن کناره گیری از سمت خود اعلام کرد که «زمان مناسب برای ایجاد این تغییر در تاریخچه تکامل آلفابت فرا رسیده است». اگرچه اشمیت از ریاست هیئت مدیره کناره گرفت، در همان زمان تایید شد که وی کماکان به عنوان یکی از اعضای این هیئت به کار خود ادامه می دهد و «مشاوری فنی» برای آلفابت خواهد بود.

بنابر توضیحات ارائه شده در بیانیه آلفابت، هنسی که از سال 2004 یکی از اعضای هیئت مدیره این کمپانی بود، از این پس به عنوان رییس اجرایی هیئت مدیره به ایفای نقش در آلفابت خواهد پرداخت.

——————-
خبرگزاری ایسنا: رئیس مزکز فوریت های پزشکی شهرستان نطنز گفت: برخورد یک دستگاه اتوبوس با گاردریل در آزادراه اصفهان به نطنز موجب مصدومیت 7 نفر شد
رئیس مرکز فوریتهای پزشکی نطنز گفت: بعد از رخ دادن این حادثه بلافاصله تیم های امدادی به محل اعزام شدند که خوشبختانه مشکل خاصی نبود.

وی تصریح کرد: 7 مصدوم این حادثه به بیمارستان های خاتم الانبیای نطنز و گلدیس شاهین شهر اعزام شدند.

مخلصی خاطرنشان کرد: علت این حادثه توسط پلیس در دست بررسی است.

حسین مخلصی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافری با گاردریل موجب مصدومیت 7 نفر شد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس مزکز فوریت های پزشکی شهرستان نطنز گفت: برخورد یک دستگاه اتوبوس با گاردریل در آزادراه اصفهان به نطنز موجب مصدومیت 7 نفر شد.
وی افزود: ساعت 4 بامداد امروز جمعه مورخه 13 بهمن ماه، یک دستگاه اتوبوس مسافری در آزاد راه اصفهان به نطنز در محدوده رحمت آباد نطنز با گارد ریل برخورد کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *