حتی لیونل مسی هم درگیر شد! + گنبدی‌ها به پلی‌آف رسیدند – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

ورزش سه: مطابق انتظارات، دربی ایالت کاتالونیا با حواشی فراوانی همراه بود.

 بعد از گل جرارد پیکه و شادی جنجالی او، درگیری میان بازیکنان دو تیم در زمین شدت گرفت و در ابتدا ساموئل اومتیتی، مدافع بارسا با گارسیا درگیر شد که در نهایت با دخالت دیگر بازیکنان این غائله خاتمه یافت

ورزش سه: مطابق انتظارات، دربی ایالت کاتالونیا با حواشی فراوانی همراه بود.

 بعد از گل جرارد پیکه و شادی جنجالی او، درگیری میان بازیکنان دو تیم در زمین شدت گرفت و در ابتدا ساموئل اومتیتی، مدافع بارسا با گارسیا درگیر شد که در نهایت با دخالت دیگر بازیکنان این غائله خاتمه یافت.

حتی لیونل مسی هم درگیر شد!

اما در ادامه لیونل مسی که در اواسط نیمه دوم وارد میدان شده بود نیز با ویکتور سانچس، دوست و همبازی قدیمی خود در آکادمی لاماسیا درگیر شد که این بحث لفظی در نهایت به درگیری فیزیکی مختصری نیز منجر شد تا در شبی که بارسلونا با گل دقایق پایانی جرارد پیکه از شکست فرار کرد، اتفاقات جنجالی فراوانی در زمین مسابقه رخ دهد.

حتی لیونل مسی هم درگیر شد!

——————-

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال هاوش گنبد با پیروزی 3 بر صفر مقابل خاتم اردکان جواز حضور در مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال را به دست آورد
طبق اعلام فدارسیون والیبال، مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه 18 بهمن 1396 با حضور هشت تیم برتر آغاز خواهد شد. بازی‌ها به صورت دو پیروزی از سه بازی برگزار خواهد شد.

در پایان مرحله گروهی لیگ برتر والیبال، تیم‌های بانک سرمایه، سایپای تهران، شهرداری تبریز، پیکان تهران، شهرداری ورامین، کاله مازندران، هاوش گنبد و خاتم اردکان به مرحله پلی‌آف (یک چهارم نهایی) این رقابت‌ها صعود کردند.

خبرگزاری تسنیم: تیم والیبال هاوش گنبد با پیروزی 3 بر صفر مقابل خاتم اردکان جواز حضور در مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال را به دست آورد. بازیکنان هاوش در این دیدار حساس با نتایج 25 بر 21، 25 بر 19 و 25 بر 15 حریف خود را شکست دادند.

در بازی دیگری که در سالن فدراسیون والیبال بین دو تیم شمس تهران و رعد پدافند کاشان برگزار شد و نقش تعیین‌کننده‌ای در تعیین تیم هشتم صعودکننده به پلی‌‌آف داشت، تیم کاشانی 3 بر 2 حریف تهرانی و جوان خود را شکست داد تا مانع رسیدن این تیم به پلی‌آف شود. حضور در پلی‌آف برای بازیکنان جوان تیم شمس کمی زود بود.

در سایر بازی‌های امروز، تیم پیکان با نتیجه 3 بر صفر از کاله شکست خورد، شهرداری ارومیه 3 بر یک از سد سایپا گذشت و شهرداری تبریز هم 3 بر یک در ورامین، مغلوب شهرداری این شهر شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *