ابراز همدردی مادر قائدی با خانواده شاکر + بتای لانچر مایکروسافت با پشتیبانی از زبان عربی و یکپارچگی با کورتانا آپدیت شد – دیجیاتو – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

 خبرگزاری تسنیم: مهدی قائدی که به دلیل سانحه تصادف در بیمارستان خلیج فارس بوشهر بستری است، از شب گذشته خوردن مایعات را آغاز کرده است

 خبرگزاری تسنیم: مهدی قائدی که به دلیل سانحه تصادف در بیمارستان خلیج فارس بوشهر بستری است، از شب گذشته خوردن مایعات را آغاز کرده است. روند بهبودی این بازیکن خوب پیش رفته است.

همچنین داریوش شجاعیان هافبک استقلال که روز گذشته عازم بوشهر شده بود، به عیادت قائدی رفت و دقایقی با همبازی‌اش صحبت کرد.

مادر قائدی شب گذشته در منزل احمدرضا شاکر بازیکنی که در این تصادف همراه قائدی بود و مرگ مغزی شد، حضور یافت تا با خانواده او ابراز همدردی کند.

——————-

لانچر مایکروسافت به زودی میزبان ویژگی های مهمی خواهد بود اما اگر نسخه بتا این لانچر را روی دیوایس اندرویدی خود نصب دارید، هم اکنون می توانید بعضی از این تغییرات را امتحان کنید

اگر تستر نسخه بتا لانچر مایکروسافت هستید، هم اکنون اپلیکیشن را دانلود کرده و تغییرات جدید را از نزدیک ببینید. در غیر این صورت می توانید ثبت نام کرده و تستر این برنامه شوید یا برای عرضه نسخه بعدی این لانچر محبوب مدتی دست نگه دارید.

لانچر مایکروسافت به زودی میزبان ویژگی های مهمی خواهد بود اما اگر نسخه بتا این لانچر را روی دیوایس اندرویدی خود نصب دارید، هم اکنون می توانید بعضی از این تغییرات را امتحان کنید. در آپدیت جدید بتای لانچر مایکروسافت، برنامه با دستیار صوتی کورتانا یکپارچه شده و کاربران می توانند از آن برای تماس ها، قرارها یا دیگر کارها استفاده کنند.

همچنین مایکروسافت زبان عربی را به اپلیکیشن اضافه کرده و ویژگی جدیدی برنامه هم این اجازه را به کاربر می دهد تا لانچر را از طریق ارتباط حوزه نزدیک (Near Field Communication) یا کد QR به اشتراک بگذارند. دیگر تغییرات لانچر مایکروسافت در نسخه جدید به شرح زیر هستند:

  • پین کردن بخش جستجوی اشخاص/اپ ها در صفحه اصلی
  • قرار دادن ویجت ها در داک لانچر
  • یکپارچه سازی لانچر با ابزار Intune این امکان را می دهد تا از راه دور اطلاعات را پاک کنید
  • انتخاب اینکه چه مخاطبینی در بخش People Card نمایش داده شوند

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *