در تبریز با دو گل الاهلی را شکست می‌دادیم + شکست تراکتورسازی مقابل الاهلی عربستان – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

خبرگزاری فارس: عباس الیاسی، عضو هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی در مورد شکست  مقابل الاهلی  که در کشور ثالث برگزار می‌شد، گفت: متاسفانه در بازی اول که حساسیت بسیار بالایی دارد شکست خوردیم

خبرگزاری فارس: عباس الیاسی، عضو هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی در مورد شکست  مقابل الاهلی  که در کشور ثالث برگزار می‌شد، گفت: متاسفانه در بازی اول که حساسیت بسیار بالایی دارد شکست خوردیم. ما میزبان بودیم اما جو ورزشگاه نشان می‌داد که تراکتورسازی میزبان نیست. تراکتورسازی کاملا در این بازی مهمان بود.

وی افزود: واقعا نمی‌دانم چه بگویم. در حساس‌ترین بازی تراکتورسازی که از نماینده‌های پر هوادار ایران است از این امتیاز محروم بود. اتفاقی که در بازی با الاهلی برای تراکتورسازی رخ داد همان اتفاقی بود که سال قبل برای پرسپولیس رخ داد. ما یا از آن اتفاق درس نگرفتیم و یا اینکه دوست داشتیم در حقمان اجحاف شود. انتظار ما از فدراسیون فوتبال بیشتر از این بود. نمی‌خواهم این شکست را با ربط دادن به شرایط میزبانی توجیه کنم اما هر هوادار فوتبال می‌تواند به راحتی قضاوت کند که اگر با الاهلی در تبریز بازی می‌کردیم چه اتفاقی رخ می‌داد.

عضو هیأت مدیره باشگاه تراکتورسازی در ادامه تأکید کرد: اگر این بازی در تبریز بود تراکتورسازی با همین شرایط با دو گل نماینده سعودی را بدرقه می‌کرد. برخلاف میل باطنی به مسقط رفتیم و سه امتیاز بازی اول که بسیار حساس بود را از دست دادیم. امیدوارم در ادامه راه بتوانیم وضعیت بهتری داشته باشیم و تراکتورسازی در پایان از گروه خود صعود کند.

——————-

خبرگزاری مهر: در ادامه رقابت های هفته نخست فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 امروز دوشنبه تیم فوتبال تراکتورسازی در ورزشگاه السیب مسقط میزبان الاهلی عربستان بود که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم عربستانی به پایان رسید
در دقایق پایان ساغلام برای رسیدن به گل فرزاد حاتمی را هم به زمین فرستاد تا بتواند از ارسال های بلند استفاده کند.

خبرگزاری مهر: در ادامه رقابت های هفته نخست فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 19 امروز دوشنبه تیم فوتبال تراکتورسازی در ورزشگاه السیب مسقط میزبان الاهلی عربستان بود که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم عربستانی به پایان رسید. محمد عصیری(67) برای الاهلی گل زد.

نیمه دوم هم دو تیم بازی نزدیکی را ارائه کردند اما برنامه خاصی برای رسیدن به دروازه یکدیگر نداشتند تا اینکه تیم الاهلی در دقیقه 67 روی یک ارسال و ضربه سر محمد عصیری به گل برتری رسید. چند دقیقه بعد تراکتورسازی می توانست بازی را به تساوی بکشاند اما دروازه بان حریف مانع از این کار شد. 

در دقایق وقت اضافه تراکتورسازی توپ های بلند زیادی را روی دروازه الاهلی ارسال کرد اما مدافعان تیم عربستانی عملکرد خوبی داشتند و حتی یکبار توپ را از روی خط دروازه بیرون کشیدند تا تیم تبریزی نخستین شکست فصل را پذیرا شود.

در دقایق پایانی نیمه اول احسان پهلوان می توانست دروازه الاهلی را باز کند اما شوت محکم او با فاصله اندکی از کنار دروازه به بیرون رفت. 

در نیمه اول دو تیم نمایش نزدیکی داشتند و صاحب موقعیت هایی هم شدند اما نتوانستند دروازه ها را باز کنند تا به امید رسیدن به گل راهی رختکن شوند. دروازه بان تراکتورسازی در چند نوبت مانع از باز شدن دروازه اش شد و عملکرد قابل قبولی داشت. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *