یواخیم لوو و تکذیب انتصاب به جای هاینکس + پایان کار ستاره‌های بسکتبال ایران در چین – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

ورزش سه: با توجه به تاکید یوپ هاینکس مبنی بر جدایی از بایرن مونیخ در پایان فصل، نام های زیادی برای احراز پست هدایت این تیم در فصل بعد شنیده شده که یکی از آنها یوواخیو لوو، سرمربی موفق تیم ملی آلمان است اما او این شایعات را تکذیب می کند
ورزش سه: با توجه به تاکید یوپ هاینکس مبنی بر جدایی از بایرن مونیخ در پایان فصل، نام های زیادی برای احراز پست هدایت این تیم در فصل بعد شنیده شده که یکی از آنها یوواخیو لوو، سرمربی موفق تیم ملی آلمان است اما او این شایعات را تکذیب می کند.

یواخیم لوو و تکذیب انتصاب به جای هاینکس

به جز بایرن مونیخ، از رئال مادرید نیز به عنوان یکی از مشتریان پر و پا قرص بهترین سرمربی دنیای فوتبال در سال 2014 نام برده شده است.

یواخیم لوو گفت: “من تا سال 2020 با فدراسیون فوتبال آلمان قرارداد دارم در ضمن یوپ هاینکس نیز عملکرد بسیار خوبی در بایرن داشته و بسیاری از هواداران فوتبال در آلمان و باشگاه بایرن مونیخ ادامه دهنده فعالیت او هستند.”

——————-

ایسنا: دو تیم سیچوان و جاینگسو تونگشی به کار خود در لیگ چین پایان دادند.

 تیم سیچوان که کاپیتان تیم ملی ایران حامد حدادی را در اختیار دارد در سی و هشتمین دیدارش به مصاف جیلین رفت و ٩٨ بر ٨٣ باخت
تیم جیانگسو تونگشی که فصل قبل بیستم بود در این فصل پانزدهم شد.

 تیم سیچوان که کاپیتان تیم ملی ایران حامد حدادی را در اختیار دارد در سی و هشتمین دیدارش به مصاف جیلین رفت و ٩٨ بر ٨٣ باخت.

تیم جیانگسو تونگشی که صمد نیکخواه بهرامی را در اختیار دارد در سی و هشتمین و آخرین بازی فصل خود برابر شانسی به میدان رفت و ١١١ بر ١٠٦ مغلوب شد.

نیکخواه بهرامی در این دیدار یک نیمه بازی کرد و ١٤ امتیاز، ٤ ریباند، ٣ پاس منجر به گل و ٢ توپ ربایی داشت.

ایسنا: دو تیم سیچوان و جاینگسو تونگشی به کار خود در لیگ چین پایان دادند.

حامد حدادی در این دیدار  ۴۱ دقیقه در میدان بود دبل دبل کرد و ۱۴ امتیاز،  ۱۰ ریباند و ۴پاس منجر به گل داشت. سیچوان این فصل تغییرات زیادی داشت و در نهایت نوزدهم شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *