شرط اساسی دخئا برای تمدید با یونایتد + مسلمان در چالش فرار از تکرار نیمکت نشینی – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

ایسنا: به نقل از سان، داوید دخئا در این فصل عملکرد رویایی در تیم منچستریونایتد داشت و بیش‌ترین کلین شیت را در این لیگ به نام خود ثبت کرده است
با توجه به هزینه‌های هنگفتی که منچستریونایتد برای بازیکنان خود می‌پردازد باید ببینیم این تیم با این درخواست موافقت خواهد کرد یا خیر.

ژوزه مورینیو از مدیران منچستریونایتد خواسته است تا وضعیت دخئا را زود مشخص کرده و هر طور شده زمینه ماندن او را در اولدترافورد فراهم کند.

داوید دخئا برای تمدید قرارداد خود با منچستریونایتد یک شرط اساسی دارد و آن را به اطلاع هیات مدیره منچستریونایتد رسانده است. دخئا عنوان کرده برای تمدید قرارداد خود با منچستریونایتد دستمزد هفتگی ۳۵۰ هزار پوندی معادل تقریبا ۴۰۰ هزار یورو می‌خواهد.

ایسنا: به نقل از سان، داوید دخئا در این فصل عملکرد رویایی در تیم منچستریونایتد داشت و بیش‌ترین کلین شیت را در این لیگ به نام خود ثبت کرده است. به همین خاطر بحث‌های زیادی درباره پیوستن او به رئال مادرید به گوش می‌رسد.

منچستریونایتد باید در بازی بعدی خود در سلهرست پارک به مصاف کریستال پالاس برود. این‌ در حالی است که منچسترسیتی صدرنشین باید به مصاف چلسی برود، در صورتی که منچسترسیتی برابر آرسنال و چلسی امتیاز بدهد و شکست بخورد چه بسا دوباره رقابت برای قهرمانی داغ‌تر از قبل هم شود.

——————-

ورزش سه: پرسپولیس بدون مسلمان تنها به السد باخته و شرایط آن دیدار هم به گونه ای بود که بعید به نظر می رسید با حضور مهندس، تغییری در نتیجه اش رخ بدهد
شاید خود مسلمان هم فکر نمی کرد نیمکت نشینی هایش این چنین ادامه دارد باشد و تصور می کرد برای بازی با ژاوی و یارانش یا حداقل دربی پایتخت، او بار دیگر به مرکز ثقل خط میانی تیم بازگردد اما شرایط آنطور که مهندس می خواست پیش نرفت تا حالا خوش بین ترین هوادار این بازیکن نیز، تنها به چند دقیقه بازی اش در دربی امیدوار باشد.

ورزش سه: پرسپولیس بدون مسلمان تنها به السد باخته و شرایط آن دیدار هم به گونه ای بود که بعید به نظر می رسید با حضور مهندس، تغییری در نتیجه اش رخ بدهد. سرخپوشان 3 گل خوردند و در نهایت فقط سیامک نعمتی یک گل زد تا به نوعی یکی از تعویض های برانکو نیز کارساز جلوه کند.

اما برانکویی که مسلمان را به یک باره روی نیمکت نشاند، می تواند او را در همین بازی و بدون حرف پس و پیش به ترکیب اصلی برساند تا آقای پاس گل لیگ، دومین نیمکت نشینی متوالی در شهرآورد پایتخت را تجربه نکند.

او در دربی 85 نیمکت نشین بشار بود و این بازیکن نیز اتفاقا یهترین نمایشش را در مقابل استقلال نشان داد اما سوال مهم این است که مهندسِ سرخ ها در این دیدار نیمکت نشین چه بازیکنی خواهد بود و آیا اصلا وقتی برای بازی پیدا خواهد کرد یا خیر؟!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *