یزدانی مدال طلای ۸۶ کیلو را بر گردن آویخت + گزارش ویدیویی دیجیاتو از MWC 2018 [تماشا کنید] – دیجیاتو – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا – قرقیزستان

خبرگزاری فارس: در ادامه مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که از صبح امروز (یکشنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان آغاز شده است، نمایندگان کشورمان در اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند که حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم با پیروزی در فینال مدال طلا را بر گردن آویخت
خبرگزاری فارس: در ادامه مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا که از صبح امروز (یکشنبه) در شهر بیشکک قرقیزستان آغاز شده است، نمایندگان کشورمان در اوزان 61، 74، 86، 92 و 125 کیلوگرم به مصاف حریفانشان رفته‌اند که حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم با پیروزی در فینال مدال طلا را بر گردن آویخت.

در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 12 بر 2 عظمت دولت بیکوف، دارنده مدال نقره زیر 23 سال جهان و نقره آسیا از قزاقستان را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی نیز با نتیجه 13 بر صفر از سد جاورایل شاپیف از ازبکستان گذشت و فینالیست شد.

یزدانی برای کسب مدال طلا با نتیجه 10 بر صفر در کمتر از 3 دقیقه یوتومن ارگودُل از مغولستان را شکست داد و قهرمان شد. در این وزن 12 نفر حضور داشتند.

پیش از این مصطفی حسین‌خانی موفق به کسب مدال برنز وزن 74 کیلوگرم شده بود. ایمان صادقی نیز با شکست در دیدار رده‌بندی وزن 61 کیلو به عنوانی بهتر از پنجمی نرسید.

تا دقایقی دیگر محمدجواد ابراهیمی در فینال وزن 92 کیلوگرم برای کسب مدال طلا مبارزه خواهد کرد. امین طاهری نیز در وزن 125 کیلوگرم در دیدار رده‌بندی برای کسب مدال برنز کشتی خواهد گرفت.

رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا – قرقیزستان

به گزارش فارس، تیم کشورمان در روز اول مسابقات موفق به کسب یک مدال طلا توسط اکبری در وزن 79 کیلو و یک نقره توسط گُلیج در وزن 97 کیلوگرم شده بود.

——————-

بارسلون به عنوان پایتخت کنگره جهانی موبایل، امسال از ۲۶ فوریه الی ۱ مارس میزبان این رویداد بزرگ بود و بر اساس آمارهای ارائه شده توسط GSMA، امسال بیش از ۱۰۷ هزار نفر از MWC بازدید کردند
بارسلون به عنوان پایتخت کنگره جهانی موبایل، امسال از ۲۶ فوریه الی ۱ مارس میزبان این رویداد بزرگ بود و بر اساس آمارهای ارائه شده توسط GSMA، امسال بیش از ۱۰۷ هزار نفر از MWC بازدید کردند.

اما اکنون و پس از پایان یافتن نمایشگاه، یک ویدیوی جمع‌بندی از مهم‌ترین اتفاقات در کنگره جهانی موبایل، حال و هوای بارسلون و این رویداد برای شما آماده کرده‌ایم و دعوت می‌کنیم آن را تماشا کنید.

همچنین امسال ۳۵۰۰ خبرنگار پوشش کنگره جهانی موبایل را برعهده داشتند و دیجیاتو هم به پوشش اختصاصی خود از اتفاقات مهم این نمایشگاه پرداخت. رویدادی که بارسلون میزبان آن بود، جدا از دنیای موبایل تاکید زیادی روی چندین وجهه تکنولوژیک دیگر از جمله هوش مصنوعی، فناوری 5G و همچنین اینترنت اشیا داشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *