پیگیری استیضاح ۵ وزیر کابینه در فراکسیون امید + هزینه میلیاردی آمریکا در دخالت در امور دیگر کشورها – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که ۵ کمیته برای استیضاح وزرای راه، رفاه، آموزش و پرورش، کشور و جهاد کشاورزی در این فراکسیون تشکیل شده است

بهرام پارسایی اظهار کرد: در پی جلسه صبح امروز شورای مرکزی فراکسیون امید، ۵ کمیته برای بررسی استیضاح وزرای راه، رفاه، آموزش و پرورش، کشور و جهاد کشاورزی تشکیل شد که ۵ نفر از اعضای فراکسیون در کمیته عضویت دارند و قرار است عملکرد وزرا و موارد استیضاح را بررسی و جمع‌بندی کنند.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پایان گفت که پس از ارائه گزارش کمیته‌های ۵ گانه، مجمع عمومی فراکسیون امید درباره استیضاح وزرا به تصمیم نهایی خواهد رسید.

وی با بیان اینکه نظرات اعضای فراکسیون امید درباره استیضاح وزرا متفاوت است، یادآور شد: اکثریت اعضا بر این نکته اتفاق نظر دارند که نیاز به تغییراتی در دولت وجود دارد و البته این کار باید در راستای تقویت دولت باشد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت که ۵ کمیته برای استیضاح وزرای راه، رفاه، آموزش و پرورش، کشور و جهاد کشاورزی در این فراکسیون تشکیل شده است.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، «آندری کلیموف» رئیس کمیته حفظ حاکمیت شورای روسیه اظهار داشت آمریکا میلیاردها دلار از بودجه اش را برای مداخله در امور دیگر دولت ها، به ویژه روسیه، صرف می کند
کلیموف گفت: آمریکا میلیاردها دلار صرف دخالت در امور کشورها می کند و این چیزی است که در منابع عمومی در مورد بودجه آمریکا منتشر شده است.

خبرگزاری مهر: به نقل از تاس، «آندری کلیموف» رئیس کمیته حفظ حاکمیت شورای روسیه اظهار داشت آمریکا میلیاردها دلار از بودجه اش را برای مداخله در امور دیگر دولت ها، به ویژه روسیه، صرف می کند.

وی افزود: حملات سایبری که توسط روسیه علیه آمریکا انجام می شود، بین ۲ تا ۳ درصد کل حملات انجام شده علیه آمریکا است. اما با توجه به آمار اواخر سال ۲۰۱۷ حملات سایبری آمریکا علیه روسیه ۲۵ تا ۲۷ درصد است.

از سال ۲۰۱۵ هر ساله تعداد حملات سایبری به میزان زیادی افزایش پیدا کرده و به حمله علیه صدها هزار نفر در روز رسیده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *