فروشگاه بلک بری دیگر هیچ اپلیکیشن پولی را نمی پذیرد – دیجیاتو + حاشیه‌های دیدار استقلال و الریان قطر – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

ماه فوریه بود که بلک بری اعلام کرد از تاریخ اول آوریل ۲۰۱۸، دیگر از هیچ اپلیکیشن پولی در بلک بری ورلد، فروشگاه اپلیکیشن های خود پشتیبانی نخواهد کرد

گفتنی است که شرکت بلک بری این روزها شکوه گذشته خود را ندارد و حتی با ورود به دنیای اندروید، عملکرد جالبی از خود در بازار به نمایش نگذاشته. با این وجود، بلک بری دست از تلاش برنداشته و انتظار می رود که امسال شاهد رونمایی دو تلفن هوشمند جدید از سوی این شرکت کانادایی باشیم که یکی از آن ها به احتمال زیاد جانشین مدل معروف KEYone خواهد بود.

ماه فوریه بود که بلک بری اعلام کرد از تاریخ اول آوریل ۲۰۱۸، دیگر از هیچ اپلیکیشن پولی در بلک بری ورلد، فروشگاه اپلیکیشن های خود پشتیبانی نخواهد کرد. این موضوع بدان معناست که از این تاریخ به بعد دیگر انجام تراکنش های مالی با اپلیکیشن های موجود در این فروشگاه ممکن نیست.

بلک بری در عین قطع پشتیبانی از اپلیکیشن های پولی، اعلام کرده که تا پایان ماه آوریل از ریفاند یا همان باز پس گیری اپلیکیشن های خریداری شده پشتیبانی کرده و به درخواست کاربران رسیدگی خواهد کرد. اما از این تاریخ به بعد دیگر مسئول تمام تراکنش ها خود توسعه دهندگان خواهند بود.

اگر چه بلک بری دیگر هیچ اپلیکیشن پولی را در فروشگاه خود نمی پذیرد، اما اپ های قدیمی همچنان می توانند از روش پرداخت درون برنامه ای به کسب درآمد خود ادامه بدهند. نکته خوب ماجرا برای توسعه دهندگان اینجاست که تحت این شرایط دیگر مجبور نیستند بخشی از سود فروش خود را با بلک بری شریک بشوند.

——————-

خبرگزاری فارس: در فاصله حدود 7 ساعت به آغاز دیدار تیم های استقلال و الریان تعدادی از هواداران استقلال با تهیه بلیت در مقابل ورزشگاه آزادی وارد این مجموعه شدند
حدود هزار نفر از طرفداران استقلال در داخل مجموعه ورزشی آزادی حضو دارند و تعداد اندکی هم روی سکوها مستقر شده اند.

خبرگزاری فارس: در فاصله حدود 7 ساعت به آغاز دیدار تیم های استقلال و الریان تعدادی از هواداران استقلال با تهیه بلیت در مقابل ورزشگاه آزادی وارد این مجموعه شدند. درهای مجموعه ورزشی آزادی ساعت 12 به روی مردم باز شد.

دیدار تیم های استقلال و الریان ساعت 20 در ورزشگاه آزادی آغاز می شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *