شجاعیان: در ورزشگاه سیزده خود را به در کردیم + عامری: اجازه مداخله در انتخابات را نخواهیم داد – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

ورزش سه: داریوش شجاعیان پس از دیدار استقلال برابر الریان در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: خداراشکر توانستم روی گل دوم تیمم تاثیر گذار باشم و تلاش می کنیم به همین ترتیب در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر موفق ظاهر شویم
ورزش سه: داریوش شجاعیان پس از دیدار استقلال برابر الریان در میکسدزون ورزشگاه آزادی گفت: خداراشکر توانستم روی گل دوم تیمم تاثیر گذار باشم و تلاش می کنیم به همین ترتیب در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر موفق ظاهر شویم.

او ادامه داد: بازی خوبی بود در حالی که سیزده خود را به در نکرده بودیم در ورزشگاه آزادی توانستیم این کار را بکنیم.

شجاعیان در پایان گفت: خداراشکر لطف خداوند و حمایت هواداران و عملکرد کادر فنی باعث شد تا در آغاز سال 97 دل هواداران مان را شاد کنیم امیدوارم این روند را ادامه دهیم.

هافبک استقلال درباره پنالتی به دست آمده برای این تیم گفت: دقیقا نمی دانم پنالتی شد یا خیر، به هرحال کارشناسان داوری باید نظر بدهند اما برخورد کوچکی اتفاق افتاد و من هم توانستم پنالتی بگیرم. البته یک پنالتی روی فرشید هم در نیمه اول گرفته نشد.

——————-

خبرگزاری مهر: به نقل از المیادین، هادی العامری دبیر کل سازمان بدر و رئیس ائتلاف «الفتح» عراق با تأکید بر لزوم برگزاری انتخابات شفاف و سالم در این کشور، تصریح کرد که باید سلاح در اختیار حکومت قرار گیرد
رئیس ائتلاف الفتح، با تأکید بر اینکه هماهنگی میان نهادهای امنیتی عراق یک مسئله داخلی است که هیچ کس حق ندارد در آن مداخله کند، وجود عوامل تأثیرگذار خارجی در انتخابات عراق را بعید دانست

وی با تأکید بر اینکه باید سلاح لزوما در اختیار حکومت قرار داشته باشد، ابراز امیدواری کرد که همبستگی ملی در عراق بار دیگر شکل گیرد.

العامری ادامه داد: دفاع از عراق منتی از جانب ما نیست، بلکه یک وظیفه و مسئولیت مهم ما است.

دبیر کل سازمان بدر تصریح کرد: اگر عراق در معرض خطر قرار گیرد، در هر جایگاه سیاسی که باشم، سلاح به دست خواهم گرفت و از آن دفاع خواهم کرد.

خبرگزاری مهر: به نقل از المیادین، هادی العامری دبیر کل سازمان بدر و رئیس ائتلاف «الفتح» عراق با تأکید بر لزوم برگزاری انتخابات شفاف و سالم در این کشور، تصریح کرد که باید سلاح در اختیار حکومت قرار گیرد.

دبیر کل سازمان بدر عراق با بیان اینکه خواستار برقراری روابط با همه کشورها به ویژه همسایگان است، مسئله عدم مداخله در امور داخلی را پیش شرط این مسئله اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در برابر گروه تروریستی داعش پیروزی چشمگیری حاصل شد، اظهار داشت: شاید داعش به جنگ چریکی روی بیاورد، ولی ما آماده ایم و عملیات پاکسازی ادامه دارد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *