شاگردان جلالی و ترس از تکرار نحسی ۱۳ – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

ایسنا: هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال فردا (پنج‌شنبه) با برگزاری یک بازی در آبادان آغاز می‌شود. تیم‌های صنعت نفت و پیکان در حالی از ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم می‌روند که حساسیت آن برای شاگردان مجید جلالی بیشتر است
شنبه ۱۸ فروردین ۹۷

قضاوت مصاف صنعت نفت و پیکان را علی صفایی به عهده دارد و هادی طوسی،‌ حامد صفایی و علیرضا حیدرپناه او را کمک خواهند کرد. همچنین رسول فروغی ناظر مسابقه است.

تراکتورسازی تبریز – فولاد مبارکه سپاهان

پیکان که با نتایج درخشان خود در یازده هفته‌ ابتدایی لیگ، بین مدعیان قرار گرفته بود، با تساوی مقابل صنعت نفت‌ آبادان از هفته سیزدهم وارد سیر نزولی خود شد و به مدت ۱۰ هفته، رنگ برد را ندید. اما اکنون که دوباره وضعیت بهتری کسب کرده‌اند نمی‌خواهند بعد از به در کردن سیزده با سهل‌انگاری مقابل آبادانی‌ها، بالای جدول را از دست بدهند.

سایپا تهران – نفت تهران

ذوب آهن اصفهان – سپیدرود رشت

پارس جنوبی جم – فولاد خوزستان

اما در سوی دیگر صنعت نفت آبادان شانسی برای کسب سهمیه نداشته و در منطقه سقوط نیز قرار ندارد. با این حال شاگردان فراز کمالوند با ۳۴ امتیاز در رده هشتم جدول رده‌بندی جای‌گرفته‌اند و با توجه به هدف‌گذاری باشگاه برای تصاحب رتبه تک‌رقمی در پایان فصل، می‌توانند هدف باشگاه را محقق کنند.

پیکان با پنج برد متوالی که کسب کرده، به عنوان یکی از اصلی‌ترین مدعیان کسب سهمیه آسیایی مطرح شده و هم امتیاز با استقلال در رده چهارم جدول قرار دارد. پیکان در حالی ۴۴ امتیازی است که رقابت شانه‌به‌شانه و نزدیکی بین آن با ذوب‌آهن، استقلال و سایپا وجود دارد. پیکانی‌ها که تاکنون تجربه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را نداشته‌اند، در فاصله چهار هفته تا پایان لیگ نمی‌خواهند از کورس جامانده و فرصت کسب سهمیه را از دست بدهند.

استقلال تهران – سیاه جامگان مشهد

استقلال خوزستان – گسترش فولاد تبریز

پدیده خراسان- پرسپولیس تهران

ایسنا: هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال فردا (پنج‌شنبه) با برگزاری یک بازی در آبادان آغاز می‌شود. تیم‌های صنعت نفت و پیکان در حالی از ساعت ۱۹ در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف هم می‌روند که حساسیت آن برای شاگردان مجید جلالی بیشتر است.

جمعه ۱۷ فروردین ۹۷

هفته بیست و هفتم لیگ برتر جمعه و شنبه نیز پیگیری خواهد شد که برنامه آن به شرح زیر است:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *