رونالدو دیگر آن بازیکن مغرور ۱۸ ساله نیست + سودان، روابط نظامی با کره شمالی را قطع کرد – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

ورزش سه: فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال، به تمجید از نقش رهبری رونالدو در سلسائو پرداخت.

 پرتغال در جام جهانی با اسپانیا، مراکش و تیم ملی کشورمان هم گروه است و به عنوان قهرمان اروپا، یکی از شانس های قهرمانی محسوب می شود
شانس پرتغال:« این همان تیمی است که دو سال پیش فاتح یورو 2016 شد. اطمینان کامل به این مجموعه دارم. ما در همان سطح دو سال پیش هستیم ولی مقایسه کار درستی نیست. همان زمان هم کسی روی ما به عنوان شانس قهرمانی یورو حساب نمی کرد. الان هم ما شانس اول قهرمانی جام جهانی نیستیم ولی یکی از مدعیان خواهیم بود.»

پیغام برای ملت پرتغال:« اینکه روی ما حساب کنند. آنها می دانند که این تیم چه توانایی هایی دارد. همه توان مان را در زمین خواهیم گذاشت و هر کاری خواهیم کرد تا پرتغال به بالاترین مراحل صعود کند.»

ورزش سه: فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال، به تمجید از نقش رهبری رونالدو در سلسائو پرداخت.

رونالدو دیگر آن بازیکن مغرور ۱۸ ساله نیست

 پرتغال در جام جهانی با اسپانیا، مراکش و تیم ملی کشورمان هم گروه است و به عنوان قهرمان اروپا، یکی از شانس های قهرمانی محسوب می شود.

فرناندو سانتوس، رونالدو را رهبر تیمش می داند. او به خبرنگاران گفت:« رونالدو دیگر آن بازیکن 18 ساله ای که در اسپورتینگ مربی اش بودم نیست، کسی که برخی مواقع با خودسری هایش، بخش اعظمی از توانایی هایش را به باد می داد. او الان رهبر و مرکز ثقل تیم ملی است و همه چیز، حول محور او می چرخد. البته ما اینجا همه با هم متحد و یک تیم هستیم.»

——————-

خبرگزاری فارس: به نقل از رویترز، وزارت خارجه سودان امروز چهارشنبه اعلام کرد که همه روابط نظامی خود با کره شمالی را «در چارچوب تعهداتش به منع گسترش سلاح هسته ای» قطع کرد
این اقدام سودان در واکنش به اخباری درباره توافقات و قراردادهای نظامی خارطوم با پیونگ یانگی که با واشنگتن بر سر برنامه موشکی و هسته ای درگیر است، صورت گرفته است.

آمریکا در اکتبر گذشته تحریم‌های ۲۰ ساله خود علیه سودان را برداشت، اما نام این کشور همچنان در لیست کشورهای حامی تروریسم قرار دارد.

خبرگزاری فارس: به نقل از رویترز، وزارت خارجه سودان امروز چهارشنبه اعلام کرد که همه روابط نظامی خود با کره شمالی را «در چارچوب تعهداتش به منع گسترش سلاح هسته ای» قطع کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *