ولایتی: آمریکایی‌ها مجبور به عقب‌نشینی هستند + درخواست مربی استقلال برای بازگشت به کشورش – سایت خبری و تحلیلی فان اسپات

خبرگزاری ایسنا: مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با تبریک پیروزی‌های اخیر دولت و ملت سوریه گفت:‌ دیر یا زود آمریکایی‌ها مجبور می‌شوند از شرق فرات عقب نشینی کرده و شرشان را از سر مردم سوریه کم کنند
علی اکبر ولایتی در دیدار با وزیر آموزش عالی سوریه اظهار کرد: لازم می دانم پیروزی‌های دولت، ملت و نیروهای متحد سوریه را در عرصه‌های مختلف و به ویژه پیروزی‌های اخیر در درعا و باز پس‌گیری این منطقه مهم در جنوب سوریه تبریک بگویم.

ولایتی همچنین بیان کرد: آمریکایی‌ها بدون اینکه دستور العملی از سوی شورای امنیت سازمان ملل و یا دعوتی از سوی دولت سوریه داشته باشند در شرق فرات مستقر شده‌اند و خوی تجاوزگری‌شان باعث شده چند هزار نفر از نیروهای خود را در شرق فرات مستقر کرده‌اند.

وی افزود:‌ بدون تردید ما این پیروزی در منطقه درعا را مقدمه ای برای پیروزی‌های دیگر در شرق فرات به نفع دولت سوریه و متحدان آنها می‌دانیم و دیر یا زود آمریکایی‌ها مجبور می شوند از شرق فرات عقب نشینی کنند و شرشان از سر مردم سوریه کم شود.

وی در پایان اظهار کرد:‌ اخیرا بمبارانی علیه نیروهای عراقی و سوریه در جنوب شرقی سوریه انجام داده اند که تعدادی از شهروندان سوری و عراقی را به شهادت رساندند و یقینا پاسخ آن را از سوی مردم سوریه وعراق دریافت خواهند کرد.

وی افزود:‌ دشمن اصلی شما و ما که آمریکا ، اسرائیل و ارتجاع منطقه هستند همچنان به تلاش‌های خود علیه دولت و ملت سوریه ادامه می‌دهند.

خبرگزاری ایسنا: مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با تبریک پیروزی‌های اخیر دولت و ملت سوریه گفت:‌ دیر یا زود آمریکایی‌ها مجبور می‌شوند از شرق فرات عقب نشینی کرده و شرشان را از سر مردم سوریه کم کنند.

——————-

خبرگزاری فارس: روزی که مربیان خارجی استقلال به تهران برگشتند به علت مشکل مالیاتی پاسپورت آنها ضبط شد تا باشگاه استقلال با اداراه مالیات تسویه حساب کند
حالا جیری ساناک مربی اهل چک استقلال به دلیل بیماری که مادرش با آن دست و پنجه نرم می‌کند قصد بازگشت به کشورش را کرده است.

خبرگزاری فارس: روزی که مربیان خارجی استقلال به تهران برگشتند به علت مشکل مالیاتی پاسپورت آنها ضبط شد تا باشگاه استقلال با اداراه مالیات تسویه حساب کند.

ساناک از مسئولان استقلال خواسته برای حل مشکل وی اقدام کنند تا او بتواند به هنگام عمل جراحی مادرش در کنار وی باشد. قرار است مسئولان باشگاه استقلال امروز برای ساناک اقدام کنند تا وی بتواند برای چند روز به چک بازگردد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *